Een aantal regionale aanbieders dragen bij in de verwezenlijking van de visie van Leppehiem. Met behulp van deze steun kunnen wij ook de leuke dingen, de ontspanning en andere recreatiemogelijkheden blijven bieden aan onze bewoners en klanten.

De volgende relaties van Leppehiem hebben hun bedrijfsnaam verbonden aan het imago van Mienskipssintrum Leppehiem:

Buro Andringa www.buroandringa.nl
BytEffekt www.byteffekt.nl
Van Slooten Opticiens www.vanslootenopticiens.nl
Stichting Koskea www.koskea.nl
Notariskantoor Mirjam Bos www.notarismirjam.nl
Switch Akkrum www.switch-akkrum.nl
Teo Welles www.teowelles.nl
Oving www.oving.net
Plaveka www.plaveka.nl
Druktemakers www.druktemakersheerenveen.nl
Pranger Rosier www.pranger-rosier.nl
Apotheek Mienskip www.mediq-apotheek.nl
Zijlstra Beroepskleding www.zijlstraberoepskleding.nl
Voetzorg Friesland www.voetzorgfriesland.nl
SHP Bouwbedrijven www.shp.nl
Hofstee Brandbeveiliging www.hofsteebrandbeveiliging.nl
Eksa Automatisering www.eksa.nl
Engie www.engie.nl
Vervangers.nl www.vervangers.nl
De Vlijtige Lies www.vlijtigeliesakkrum.nl
Spijkerman Keurslagerwww.spijkerman.keurslager.nl
Jansen Pro Office www.jansenprooffice.nl
Taxicentrale Heerenveen www.taxicentraleheerenveen.nl
Bourguignon Lease en Verhuur www.bourguignonlease-verhuur.nl