Een aantal regionale aanbieders dragen bij in de verwezenlijking van de visie van Leppehiem. Met behulp van deze steun kunnen wij ook de leuke dingen, de ontspanning en andere recreatiemogelijkheden blijven bieden aan onze bewoners en klanten.

De volgende relaties van Leppehiem hebben hun bedrijfsnaam verbonden aan het imago van Mienskipssintrum Leppehiem:

Buro Andringa www.buroandringa.nl
Opmerklik.nl www.opmerklik.nl
Van Slooten Opticiens  www.vanslootenopticiens.nl
Stichting Koskea  www.koskea.nl
Aangenaam Notarissen www.altijdaangenaam.nl
Switch Akkrum  www.switch-akkrum.nl
Teo Welles  www.teowelles.nl
Oving  www.oving.net 
Plaveka  www.plaveka.nl
Druktemakers  www.druktemakersheerenveen.nl
Pranger Rosier  www.pranger-rosier.nl
Apotheek Mienskip  www.mediq-apotheek.nl
Zijlstra Beroepskleding  www.zijlstraberoepskleding.nl
Voetzorg Friesland  www.voetzorgfriesland.nl
SHP Bouwbedrijven  www.shp.nl
Hofstee Brandbeveiliging www.hofsteebrandbeveiliging.nl
Eksa Automatisering  www.eksa.nl
Engie  www.engie.nl
Vervangers.nl  www.vervangers.nl
De Vlijtige Lies  www.vlijtigeliesakkrum.nl
Spijkerman Keurslager www.spijkerman.keurslager.nl
Jansen Pro Office www.jansenprooffice.nl
Hannie Schuurman Registerexecuteur  www.registerexecuteur.frl
Taxicentrale Heerenveen  www.taxicentraleheerenveen.nl